Kryptowaluty - doradztwo

Czy na bitcoinie można zarobić?

Napisane 09.07.2021 przez brugbek

Tagi:

Polecane: Serwis z ogłoszeniami

Czy możesz zarabiać na bitcoinie? ???????? A może trochę więcej pieniędzy? Czy możesz zarabiać na bitcoinie?


Krystian


Jestem na kilku bankomatach bitcoin i zrobiłem już kilka. Zrobię co w mojej mocy, ale nie jestem pewien, czy mogę zarobić wystarczająco, aby faktycznie za nie zapłacić, czy nie. Jestem studentem, więc być może będę musiał kupić nową kartę, trochę zapłacić za moją uczelnię.


Marian


Właśnie ukończyłem doktorat. Naprawdę czuję się trochę znudzony na uniwersytecie, ale oto kilka rzeczy, których mogę spróbować:


Kup własną kryptowalutę. Bitcoin to token wydawany przez giełdę (pomyśl: Bitfinex), który pozwala kupić przedmiot wartościowy (zwykle parę butów), który jest emitowany przez giełdę. Dzięki temu możesz zdobywać nagrody po niższej cenie, jeśli wiesz, jak poruszać się po tym interfejsie. Twoja pierwsza kryptowaluta to zazwyczaj bitcoin i nie musisz ich używać, ale powinieneś rozważyć użycie ich jako nagrody (jeśli jesteś menedżerem giełdy, jako usługa lub jakikolwiek inny rodzaj kryptowaluty). Następnie możesz użyć waluty do jej wymiany (powiedzmy przez PayPal!). Bitcoin jest w wersji alfa. W najbliższym czasie to się nie zmieni (jest to problem, ponieważ niewiele giełd akceptuje bitcoiny, ale spodziewam się, że w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej).

Polecane: Ogłoszenia

Polecane: Online ogłoszenia