Kryptowaluty - doradztwo

Jak kupić bitcoin?

Napisane 09.07.2021 przez brugbek

Tagi:

Jak kupić Bitcoina? Dlaczego nie kupić BTC przez PayPal? To nie kosztuje dużo. Nie jestem wielkim zwolennikiem Bitcoina i chociaż zgadzam się (i prawdopodobnie dotyczy to większości ludzi), istnieje kilka innych rzeczy, na które możesz wydać trochę bitcoinów. Jeśli otrzymasz BTC, zamiast kupować bezpośrednio w całości, możesz kupić jedną z następujących rzeczy: Potrzebuję banku lub kantoru walutowego.

Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które lubią pobierać opłaty od konsumentów, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, jeśli chcesz. Chcę również zaznaczyć, że moim pierwszym pomysłem jako inwestora ekspertów było kupienie bitcoinów o wartości kilku dolarów. Było taniej, ale pomyślałem, że zrobię to najpierw. Oto, co znalazłem:

Możesz również zapłacić gotówką za pomocą mojej strony internetowej. Jeśli masz ochotę trzymać coś, co możesz przechowywać w samochodzie, jak długopis, portfel, portfel lub coś innego, dodam numer karty kredytowej na rachunku. Aby zapłacić kartą kredytową, po prostu użyj mojej karty debetowej. (Ponownie nie jest to wyczerpująca lista miejsc, w których ta funkcja może się przydać, ale chodzi o to, że jeśli masz jedną, będziesz potrzebować innej.)

Kilka razy korzystałem z tego schematu i nigdy nie straciłem pieniędzy. Nigdy nie kupiłem więcej niż jednego BTC, więc jeśli pójdziesz do Paypal, brzmi to jak dobry żart.