Kryptowaluty - doradztwo

Mity o bitcoinie

Napisane 09.07.2021 przez brugbek

Tagi:

Polecane: Mój blog

Bitcoin – mity i dowody: raport z tego tygodnia jest studium przypadku reakcji społeczności Bitcoin na wiadomość, że strona Silk Road, w tym zrzut ekranu posta zawierającego domniemany adres e-mail osoby zamieszanej w oszustwo Bitcoin, również została zhakowana . Atak, nazwany „Opie-Tube” i prawdopodobnie źródłem raportu Silk Road, został ujawniony dzisiaj, a ten artykuł zawiera zrzut ekranu e-maila z konta Silk Road powiązanego z „Johnem Oliverem” z maja 2014 roku:


W oryginalnym artykule w Post napisano: Blog Daily Stormer napisał: „Oto kilka informacji o adresie e-mail Johna Olivera zgodnie z prośbą. Nie jesteśmy pewni, z kim, jeśli ktokolwiek lub z kim jest powiązany. Co sprawia, że ​​post jest tak dziwaczny? że pod koniec czerwca ten adres nie był pokazywany w wynikach wyszukiwania Reddit. W tym momencie większość ludzi spojrzała na Google, aby sprawdzić, czy „Opie-Tube” i prawdopodobnie adres IP użytkownika Reddit zaangażowanego w oszustwo Silk Road było w rzeczywistości prawdziwym kontem „Troll”.


Ale po ataku Oliver nadal tweetował kilka postów ze strony Silk Road, a to konto jest rzeczywiście kontem trolla. Obecnie nie ma dowodów na to, że Oliver ma konto od co najmniej roku od tego czasu, chociaż nadal nie ma twardych dowodów, aby upewnić się, że jest to konto trolla.

Polecane: stroje karnawałowe dla dziewczynki